Aktuality

U příležitosti slavnostního rozsvícení Vánočního stromu ve Štětí na Novém náměstí bude jedním z doprovodných programů vánoční jarmark. Žáci prvního stupně společně se školní družinou zde budu vystavovat své výrobky. Všichni jste srdečně zváni.

Přineste si své věci v čemkoliv jiném kromě batohu!

Tento den bude opravdu moře legrace. Den bez batohu totiž láká k velké kreativitě a netradičním předmětům, které ve škole jen tak nepotkáte.

Žáci se zúčastnili online soutěže Bobřík informatiky. Soutěž je zaměřena na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.

T. Moravcová.

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) v platném znění, vyhlašuje ředitel školy ředitelské volno na den 18.11.2022

Rádi bychom informovali žáky a jejich zákonné zástupce, že došlo k aktualizaci sankčního řádu. Naleznete jej v sekci dokumenty, nebo ZDE. ZZŽ k dokumentu obdrží další informace od TU.

18.10. proběhlo školní kolo Pythagoriády, jeden řešitel splnil podmínky pro postup do okresního kola. Gratulujeme!

J. Hrovatitschová

View the embedded image gallery online at:
https://www.zssteti-ostrovni.cz/skola/aktuality#sigFreeId273968ee75

Technický klub Štětí Vás zve na listopadovou Otevřenou dílnu Den s roboty. Ta proběhne 12. 11. 2022 v klubovně Technického klubu na ZŠ Ostrovní ve Štětí od 10 do 18 hodin. Děti, ale i jejich rodiče si vyzkouší práci s WeDo stavebnicí nebo budete mít možnost nakreslit dráhu robotovi s jménem Ozobot. Pro nejmenší budou pak k dispozici roboti včeliček, které se mohou pohybovat po plátně města podle Vašich instrukcí. V neposlední řadě si společně vyrobíme z papíru repliku robota, kterou si budete moct odnést domů na výstavu.

Na akci jsou zvány všechny děti z okolí se svými rodiči, není podmínkou navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 10 hodin a poslední skupinu pak v 17 hodin před hlavním vchodem do školy.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.
Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová

Informace Ukrajina
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty