Aktuality

Rádi bychom touto cestou poděkovali žákům 9.B, kteří se zúčastnili Olympiády mateřských škol Štětí a pomohli tak velkou měrou k perfektní organizaci Olympiády.

V rámci zkvalitňování služeb přechází školní družina na vyzvedávací systém Bellhop pomocí čipů. Předpokládaným termínem uvedení do provozu systému Bellhop je 1. týden v září 2022. Pro bližší informace o systému BELLHOP klikněte ZDE.

Věříme, že zavedení tohoto nového systému Vám výrazně usnadní vyzvedávání dětí ze školní družiny, zaručí větší bezpečnost i prokazatelnost, a bude nám sloužit ke všeobecné spokojenosti.

Dne 7.6. 2022 v Masarykově kulturním domě v Mělníku prezentovali žáci z 6.A a 9.B projekt Příběhy našich sousedů, kde byla v ústřední roli pamětnice Jana Doležalová.
Žáci se na pár chvil stali úspěšnými novináři, historiky ale i herci a výtvarníky. Závěrem své práce představili divadelní scénky života pamětnice. Během svého projektu zpracovali třístránkový komiks a časovou osu.
Za jejich práci jim patří velký dík, jelikož prokázali maximální ochotu spolupracovat, převedli teoretické poznatky do praxe a svůj talent předvedli i před publikem.

Vážení zákonní zástupci.

Srdečně Vás zveme k informativní schůzce, která se uskuteční v pondělí 20. června 2022 od 15:00 hodin v budově školy ZŠ Štětí Ostrovní.

Vy i Vaše děti jste srdečně zváni.
Sekretariá

Máme za sebou první turnus Školy v přírodě tříd 4.A a 5.B, v areálu Poslův Mlýn v Doksech. Ukázku nezaměnitelných zážitků se můžete prohlédnout ZDE.

Děti za splněné úkoly získávaly westernové peníze a za ty si stavěly svá městečka. Vyhodnocení nejlepšího westernového města bylo den před odjezdem. Na ŠvP byl bohatý program, zorbing, divoký býk, lukostřelba, skákací boty, rafty a podobně. Na závěr překvapení v podobě diskotéky a ohňostroje. Všem se nám pobyt moc líbil a rádi se opět vrátíme.

Poslední otevřená dílna Technického klubu ve Štětí před prázdninami pro oblast Gramotnost – logika se uskuteční 18. června 2022 a ponese název Stolní hra na prázdniny. Zváni jsou všechny děti s jejich dospělým doprovodem bez ohledu na to, zda navštěvují Technický klub pravidelně nebo to pro ně bude třeba i první zkušenost. V naší klubovně na ZŠ Ostrovní si vymyslíme vlastní stolní hru, kterou si odnesete domů. Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 10 hodin a poslední skupinu pak v 17 hodin před hlavním vchodem do školy.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma a není podmínkou navštěvovat jiné jeho aktivity. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz.

Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová

Informace Ukrajina
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty