Aktuality

Technický klub Štětí se již tradičně připojí ke kampani Evropský týden mobility pod záštitou Zdravého města Štětí. Tentokrát si v klubu budeme vyprávět o tom, jak cestují kouzelníci. Zda je ekologičtější cesta na koštěti, testrálovi nebo to vzít přes krb s letaxem. Navštívit nás budete moct v úterý 19. září od 11 do 16 hodin v klubovně na Základní škole Ostrovní. Nezáleží na tom, zda si mudla nebo kouzelník nebo dorazíš v plášti či džínách. V každém případě si u nás budeš moc vyrobit maličkost z kouzelnického světa, podívat se jak tiskne 3D tiskárna a na ty nejmenší tu bude čekat vláček, co kdyby zrovna ten náš jel náhodou do Bradavic.

Na akci jsou zvány všechny děti z okolí se svými rodiči, není podmínkou navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 11 hodin a poslední skupinu pak v 15 hodin před hlavním vchodem do školy.

V prostorách Technického klubu na ZŠ Ostrovní chceme vést děti k Technickému vzdělání zábavnou formou. Nabízíme volnočasové aktivity pro děti s rodiči a kroužky pro děti každého věku a to vše zcela zdarma v oborech robotiky, logiky a polytechniky. Rozpis kroužků a více informací najdete na webu www.tksteti.cz.

Kroužky a otevřené dílny Technického klubu mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Lucie Folbergerová, vedoucí Technického klubu Štětí

Školní hřiště bude po dobu prázdnin pro veřejnost z bezpečnostních důvodů uzavřeno. Příčinou jsou probíhající práce na rekuperaci školy.

Základní škola Štětí Ostrovní 300 přijme kvalifikovaného/ou učitele/ku 1. stupně na plný úvazek od začátku nového školního roku 2023/24. Nabízíme zvýhodněnou cenu na obědy, příspěvky FKSP, v případě nutnosti možnost služebního bytu. Platové ohodnocení dle tabulek a praxe, nástup 28. 8. 2023. Nabídku s životopisem zasílejte řediteli školy Mgr. Tomáši Ryšánkovi na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Základní škola Štětí Ostrovní 300 přijme kvalifikovaného/ou školního psychologa/psycholožku na plný úvazek od začátku nového školního roku 2023/24. Nabízíme zvýhodněnou cenu na obědy, příspěvky FKSP, v případě nutnosti možnost služebního bytu. Platové ohodnocení dle tabulek a praxe, nástup 28. 8. 2023. Nabídku s životopisem zasílejte řediteli školy Mgr. Tomáši Ryšánkovi na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V pátek 21. 4. 2023 proběhl na ZŠ Ostrovní Den Země, kterým podporujeme vztah dětí k přírodě. Žáci z 1. stupně podnikli výlety s třídními učitelkami. Žáci z 6.-9. tříd si mohli vybrat z nabídky různých turistických výletů ten, který je zaujal nejvíce.

  • Skála Kočka na vrchu Sovice
  • Botanická zahrada – Fata Morgana, líhnutí motýlů
  • Za díly Václava Levého
  • Hora Sedlo
  • Zoo Praha
  • Radobýl

View the embedded image gallery online at:
https://www.zssteti-ostrovni.cz/skola/aktuality#sigFreeId3625a4d8cf

Výsledky dodatečného rozhodnutí naleznete v následující příloze ve formátu PDF.

V Technickém klubu ve Štětí proběhne otevřená dílna s názvem Letecký den pro holky i kluky s rodiči. 27. 5. 2023 od 10 do 18 hodin si v klubovně Technického klubu na ZŠ Ostrovní ve Štětí budeš moct složit letadýlko a pak s ním závodit o Lego. Doletí to Tvoje nejdál?

Do klubu jsou zvané všechny děti z okolí se svými rodiči. Klubovna bude otevřená pro širokou veřejnost, není potřeba navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu. Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 10 hodin a poslední skupinu pak v 17 hodin před hlavním vchodem do školy.

Všechny akce Technického klubu jsou zcela zdarma. Více informací naleznete na Facebooku Technického klubu Štětí nebo na www.tksteti.cz. Otevřené dílny Technického klubu pro oblast gramotnost – logika mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Vedoucí Technického klubu Lucie Folbergerová

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty