Projekty

Středa 14:00 – 15:30
Trenérky: Eva Kabíčková a Markéta Varousová

Sportovní družina je u našich dětí velice oblíbená. Jedná se o zábavnou všeobecnou sportovní a pohybovou aktivitu. Sportovní družina je určená pro všechny děti 1 stupně, které mají chuť se pohybovat a nemusí mít dispozice vrcholově sportovat.

Naše škola je zapojena zapojila do mezinárodního projektu DofE (The Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu). Jedná se o projekt, který v roce 1956 založil britský princ Philip.
Cílem programu je podpořit komplexní rozvoj schopností a dovedností mladých lidí ve věku 14 – 24 let prostřednictvím dlouhodobých a pravidelných aktivit ve 4 oblastech: rozvoji talentu, sportu, dobrovolnictví a dobrodružné expedici ve třech úrovních – bronzové, stříbrné a zlaté. Při splnění programu získávají účastníci mezinárodně uznávaný certifikát DofE. Program je uznáván mezinárodními školami, univerzitami a zaměstnavateli jako záruka kvality uchazečů. Po celém světě se programu účastní 8 milionů studentů.

Více informací na www.dofe.cz

Kontaktní osoby Místního centra ZŠ Ostrovní 300, Štětí:

  • PhDr. Alena Lonská
  • Mgr. Nikola Vodochodská
  • p.vych. Eliška Bubeníčková

V průběhu měsíce září se děti z přípravné třídy spolu s dětmi z MŠ Duha pomyslně postaví na startovní čáru a v počtu 35 malých cvičenců odstartují nadčasový projekt.

Jedná se o projekt všeobecné pohybové přípravy dětí od 4 do 9 let. V našem případě jsou do něj zařazeny děti z přípravné třídy  a třída „prostředňáčků“ z MŠ Duha. Zřetel je zde brán také na prostupnost prostředí a proces socializace.

Při zahájení projektu budou děti vybaveny tričky s logem, svačinovými krabičkami a deníčky malého sportovce. Po vyplnění přihlášky jsou děti automaticky zdarma pojištěny.

Dětem se bude věnovat trenérka, proškolená v akreditovaném vzdělávacím centru třídní učitelka Bc. Markéta Varousová a v roli instruktorky paní vychovatelka Eva Kabíčková.

Dětem přejeme ať se jim v novém projektu daří a hlavně líbí!!!

Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní
Ostrovní 300
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty