Projekty

Naše škola je zapojena zapojila do mezinárodního projektu DofE (The Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu). Jedná se o projekt, který v roce 1956 založil britský princ Philip.
Cílem programu je podpořit komplexní rozvoj schopností a dovedností mladých lidí ve věku 14 – 24 let prostřednictvím dlouhodobých a pravidelných aktivit ve 4 oblastech: rozvoji talentu, sportu, dobrovolnictví a dobrodružné expedici ve třech úrovních – bronzové, stříbrné a zlaté. Při splnění programu získávají účastníci mezinárodně uznávaný certifikát DofE. Program je uznáván mezinárodními školami, univerzitami a zaměstnavateli jako záruka kvality uchazečů. Po celém světě se programu účastní 8 milionů studentů.

Více informací na www.dofe.cz

Kontaktní osoby Místního centra ZŠ Ostrovní 300, Štětí:

  • PhDr. Alena Lonská
  • Mgr. Nikola Vodochodská

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní
Ostrovní 300
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty