Aktuality

Technický klub Štětí se již tradičně připojí ke kampani Evropský týden mobility pod záštitou Zdravého města Štětí. Tentokrát si v klubu budeme vyprávět o tom, jak cestují kouzelníci. Zda je ekologičtější cesta na koštěti, testrálovi nebo to vzít přes krb s letaxem. Navštívit nás budete moct v úterý 19. září od 11 do 16 hodin v klubovně na Základní škole Ostrovní. Nezáleží na tom, zda si mudla nebo kouzelník nebo dorazíš v plášti či džínách. V každém případě si u nás budeš moc vyrobit maličkost z kouzelnického světa, podívat se jak tiskne 3D tiskárna a na ty nejmenší tu bude čekat vláček, co kdyby zrovna ten náš jel náhodou do Bradavic.

Na akci jsou zvány všechny děti z okolí se svými rodiči, není podmínkou navštěvovat jiné volnočasové aktivity Technického klubu.  Pedagog si vždy vyzvedává skupinu v celou hodinu od 11 hodin a poslední skupinu pak v 15 hodin před hlavním vchodem do školy.

V prostorách Technického klubu na ZŠ Ostrovní chceme vést děti k Technickému vzdělání zábavnou formou. Nabízíme volnočasové aktivity pro děti s rodiči a kroužky pro děti každého věku a to vše zcela zdarma v oborech robotiky, logiky a polytechniky. Rozpis kroužků a více informací najdete na webu www.tksteti.cz.

Kroužky a otevřené dílny Technického klubu mohly vzniknout díky projektu CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0017377 s názvem Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Lucie Folbergerová, vedoucí Technického klubu Štětí

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty