Aktuality

Chceš se projet na koni, vyrobit si lapač snů nebo se stát opravdovým šerifem či zločincem na typickém plakátu z Divokého západu s nápisem WANTED? Tohle všechno se Ti může splnit 18. 9. 2021 na akci Den s kovboji na Husově náměstí, kterou pořádá Technický klub Štětí. Od 10 do 18 hodin zde budou probíhat otevřené dílny s kovbojskou a indiánskou tématikou a v čase od 13 do 15 hodin se budeš moc projet nebo vyfotit s koněm ze spolku Stáj Tivani. Nebude chybět ani fotokoutek a tak si ze zábavného odpoledne nedoneseš domů jen mnoho zážitků, ale i fotku.

V neposlední řadě se na místě můžeš setkat s instruktory a garanty Technického klubu a popovídat si s nimi o kroužku, který by si chtěl ve školním roce 2021/2022 navštěvovat, a to zcela zdarma. Více informací na www.tksteti.cz
Technický klub je součástí projektu Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v ÚK, který je spolufinancován Evropskou unií.

Lucie Folbergerová, vedoucí Technického klubu

Informace Ukrajina
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty