Aktuality

Naše škola obdržela osvědčení o udělení statutu Fakultní škola pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Slavnostní setkání proběhlo v pondělí 21. června 2021 v ředitelně ZŠ Štětí Ostrovní za účasti děkana, proděkana, vedoucího katedry preprimárního a primárního vzdělávání PF UJEP, ředitele a zástupkyně ředitele ZŠ Štětí Ostrovní. Titul Fakultní škola je udělován mimořádně kvalitní škole, aby byla zdůrazněna výjimečnost školy s ohledem na spolupráci s vysokou školou. ZŠ se tak stala významným partnerem této fakulty při přípravě žáků a studentů. Spolupráce obou sektorů vzdělávání je zvláště významná při přípravě budoucích učitelů, podpoře mimořádně talentovaných žáků i při realizaci projektů celoživotního vzdělávání pedagogů z praxe. Spolupráce s PF UJEP si nesmírně vážíme a máme z ní velkou radost.

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty