Aktuality

Vážení zákonní zástupci žáků, chtěli bychom se v tento adventní čas ohlédnout za uplynulým rokem, který kladl zvýšené nároky nejen na pedagogy a žáky, ale i na mnohé z Vás. Distanční výuka a online výuka by neprobíhala bez větších problémů bez Vaší pomoci. Dokážeme si představit, jak náročné období máte za sebou, co vše jste museli obětovat a překonat. Uvědomujeme si, jak náročná byla snaha udržet v žácích zájem o studium a nesklouznout k zákazům a výtkám. S mnohým jsme se museli vypořádat společnými silami.

Vážíme si všeho, co jste pro naše žáky, Vaše děti udělali, jak moc by to bez Vás nešlo. Děkujeme za vstřícnost vůči škole, za vůli komunikovat s učiteli přes různé informační kanály. Pro nás jde o hodnotné partnerství, za které Vám ještě jednou děkujeme.

Všem přejeme krásný vánoční čas, plný úsměvů a porozumění.

Kolektiv ZŠ Štětí, Ostrovní

Letošní Vánoce jsou bohužel netradiční. Přes všechny strasti a stále nejisté období, si nás Ježíšek vyhledal a nadělil žákům hodnotné dary. Paní vychovatelky se těší a věří, že uvítají své děti ve svých barevných družinkách již začátkem ledna 2021.

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty