Aktuality

Vážení rodiče, rádi bychom Vám za Vaši spolupráci a úsilí poděkovali a vyjádřili pochopení pro současnou situaci. Někteří z Vás jsou doma s dětmi a kromě pracovních povinností na dálku, péči o rodinu a domácnost, mají nemalé starosti o distanční výuku svých dětí. Chceme Vás ujistit, že není nutné kvůli školním povinnostem dětí nadmíru přepínat síly, je důležité, aby se děti úkoly zabývaly a pokoušely se je plnit. Přáli bychom si, aby dohled na domácí přípravu Vašich dětí a pomoc s ní pro Vás nebyly zbytečně velkým stresem. Chtěli bychom Vás ujistit, že na úskalí domácího vzdělávání budeme po návratu do školy brát ohled.

Kdy půjdeme do školy?

Vláda ČR představila harmonogram pro uvolňování omezení, do této oblasti spadají i školy. Dne 25.5.2020 bude škola otevřena pro žáky I. stupně. MŠMT připravuje metodiku, podle které se bude postupovat. O vývoji situace Vás budeme informovat, zatím vyčkejte na další pokyny z naší strany. Děkujeme za Vaši důvěru, za sdílení kontaktu se školou.

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty