Aktuality

Víme, že v rámci online výuky mají čeština nebo matematika přednost, zároveň je ale pravidelný pohyb teď důležitější než kdy jindy. Sazka Olympijský Víceboj si pro vás připravil TÝDENNÍ VÝZVY.

Ta první je zaměřená na leh-sedy (plakát zde, výukové video zde). Výzva obsahuje/doporučuje tři průpravné cviky, kterými se dostanete do formy pro jednotlivé disciplíny. V rámci týdenní výzvy je pro vás připraven i online tréninkový deník, do kterého můžete zapisovat všechny výsledky a sledovat, zda jste se v dané disciplíně zlepšili oproti předchozímu pokusu. Budete-li mít problém s přihlášením do vaší „karty žáka“, kontaktujte mne na níže uvedeném emailu.


Máme tu další TÝDENNÍ VÝZVU, která je zaměřená na ohebnost.
Zde najdete INSTRUKTÁŽNÍ VIDEO včetně manuálu k jednotlivým disciplínám.
Výsledky můžete posílat emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo je ukládat přímo do vaší KARTY ŽÁKA - opět do neděle 26.4.2020.
Děkuji všem, kteří se zapojují a své výsledky mi posílají. Svá videa můžete posílat dál, ale povinnost to není.


Výsledky 2 minutového cvičení můžete zasílat do neděle 19. 4. 2020 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do zprávy uveďte jméno, příjmení, třídu, počet leh-sedů.

SPORTOVNÍ CHOVÁNÍ JE U NAS NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Plakát: http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/data/helpdesk/school-document/file/tydenni-vyzva-leh-sedy.pdf

Informace Ukrajina
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty