Aktuality

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bylo přijato opatření, na jehož základě se s účinností od 11. 3. 2020 (středa) až do odvolání, zavírají základní školy, včetně družiny. V této souvislosti Vám chceme poskytnout informace týkající se péče o dítě.  

Pokud pečujete o dítě mladší 10 let, náleží vám nárok na ošetřovné z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Nárok uplatňujete tiskopisem č.1 Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), který si předvyplněný vytisknete ze stránek školy. V oddíle A doplníte chybějící jméno dítěte a celý oddíl B. Tiskopis následně doručíte vašemu zaměstnavateli.

Pokud bude nutné střídání rodičů, využijte prosím tiskopis č.2, Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy) – tento díl žádosti slouží pro uplatnění nároku v případě převzetí péče o dítě jiným oprávněným žadatelem.

Potřebujete-li poradit s tiskopisem, ve středu 11.3.2020 od 8.00-11.00 hod. bude ve škole administrativní pracovnice a zástupkyně školy. Poté bude budova úplně uzavřena, až do odvolání."

PhDr. Jiří Šlégl, Ph.D.
ředitel školy

Ve Štětí 10. 3. 2020                                             

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty