Aktuality

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bylo přijato opatření, na jehož základě se s účinností od 11. 3. 2020 (středa) až do odvolání, zavírají základní školy, včetně družiny. V této souvislosti Vám chceme poskytnout informace týkající se péče o dítě.  

Pokud pečujete o dítě mladší 10 let, náleží vám nárok na ošetřovné z důvodu uzavření dětského výchovného zařízení. Nárok uplatňujete tiskopisem č.1 Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy), který si předvyplněný vytisknete ze stránek školy. V oddíle A doplníte chybějící jméno dítěte a celý oddíl B. Tiskopis následně doručíte vašemu zaměstnavateli.

Pokud bude nutné střídání rodičů, využijte prosím tiskopis č.2, Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy) – tento díl žádosti slouží pro uplatnění nároku v případě převzetí péče o dítě jiným oprávněným žadatelem.

Potřebujete-li poradit s tiskopisem, ve středu 11.3.2020 od 8.00-11.00 hod. bude ve škole administrativní pracovnice a zástupkyně školy. Poté bude budova úplně uzavřena, až do odvolání."

PhDr. Jiří Šlégl, Ph.D.
ředitel školy

Ve Štětí 10. 3. 2020                                             

Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní
Ostrovní 300
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty