Co se stalo

V úterý 14. května 2024 se přípravná třída vydala na exkurzi k hasičům města Štětí. Uvítal nás nadpraporčík Josef Šíma a díky němu jsme mohli zažít mnoho zajímavého a poučného.

Děti si prohlédly hasičská auta nejen zvenku, ale i zevnitř. Viděli jsme různé typy hasičských vozidel, včetně hasičského auta se žebříkem. Dětem se velmi líbilo nové vozidlo, které umělo stříkat vodou. Dozvěděli jsme se o vybavení těchto vozidel a jejich využití. Největším zážitkem pro děti bylo, když si mohly vyzkoušet manipulaci s hasičskou hadicí a stříkat vodu.

Kromě toho si děti vyzkoušely hasičské helmy a obleky, což pro ně byl velký zážitek. Prohlédli jsme si také prostory hasičárny a viděli jsme, jak probíhá poplach. Dozvěděli jsme se také, k jakým výjezdům hasiči nejčastěji jezdí – od hašení požárů a dopravních nehod až po záchranu lidí a zvířat v nouzi.

Celá exkurze byla nejen vzdělávací, ale i velmi zábavná. Děti si ji moc užily. Děkujeme panu nadpraporčíkovi Šímovi a celému týmu hasičů za skvělou ukázku jejich práce a za to, že dětem poskytli tak úžasný zážitek.
Nalezínková, Krejzová

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty