Co se stalo

V pondělí 6. května proběhlo v Litoměřicích okresní kolo Mladého zdravotníka. Jedná se o soutěž pětičlenných družstev v poskytování první pomoci a znalostí zdravotnické techniky. Ze Štětí se zúčastnili pouze děti ze základní školy Ostrovní. V kategorii 2. stupně obsadili páté místo. V kategorii 1. stupně se jim ale dařilo mnohem lépe a zvítězili. Postoupili tak do krajského kola, ve kterém jim budeme držet palce.

V krajském kole, kterého se účastnili vítězové okresních kol z Ústeckého a Libereckého kraje vybojovalo naše družstvo krásné druhé místo. Všem členům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty