Co se stalo

Račický kanál hostil 30.5. finálovou regatu projektu Česko vesluje. Na veslařských trenažérech poměřilo své síly na 350 závodníků 2. stupně z celkem 13 základních škol. Základní škola Ostrovní vyslala do velkého finále ostřílené závodníky ze 6. a 7. třídy, kteří vyhráli únorový 2. ročník Podřipsko vesluje. Opět se soutěžilo způsobem 4x1 minuta chlapci, dívky a mix. I přes drobné změny v sestavě našich štafet jsme dosáhli výborných výsledků. Nejdříve si pro vítězství dojeli chlapci 6. tříd. a 3.místem je následovala štafeta děvčat. Chvíli poté odstartoval mix těchto dvou štafet, který zakončili vítězstvím. Následovaly štafety 7. tříd, kde chlapci skončili na 2. místě a dívky na 1. místě. V mixu si pak dojeli s velkým náskokem pro jednoznačné vítězství. Finálovou regatu 2023 v kategorii 6. a 7. ročník základní školy s nejvyšším počtem bodů tak vyhrála Základní škola Ostrovní.

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty