Co se stalo

V sobotu 17.9. 2022 se žáci 7. ročníků zúčastnili Mistrovství světa ve veslování, které se konalo v Račicích. Akce se účastnilo přes 60 škol s celkovým počtem 700 dětí. Událost provázela zábavná stanoviště, včetně seznámení s činností IZS. Největší úspěchy beze sporu slavil hasičský sbor, který umožnil dětem nahlédnout do výjezdních zásahových vozidel. Zlatým hřebem večera se pak stalo vyhlášení vítězů ve veslařské štafetě, lasershow a v neposlední řadě i velkolepý ohňostroj, který tak započal Mistrovství světa.
Žáci naší školy ZŠ Štětí Ostrovní se včetně pedagogického sboru zapojili do velkého souboje o konečné vítězství ve veslařské štafetě. A jak naznačují úsměvy zapojených, náš boj byl zakončen krásným úspěchem, na který jsme právem hrdí.

Škola Online
he Duke of Edinburgh´s International Award – Mezinárodní cena vévody z Edinburghu
Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Informace Ukrajina
Školní poradenské pracoviště
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní,
okres Litoměřice,
Ostrovní 300,
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty