Co se stalo

Žáci 1. tříd ZŠ Ostrovní se zapojili do projektového dne „Harry Pottter“, který byl součástí dlouhodobého projektu „Hrdá škola“.

Přenesli se do Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Většina dětí přišla v kouzelnických kostýmech. Prošly zdí na nástupišti 9 a ¾, rozřadily se   do kolejí, soutěžily o Ohnivý pohár. Vyrobily si kouzelnické hůlky, kouzelný amulet s léčivými bylinkami, létaly  na koštěti a svými kouzly pomáhaly při vaření kouzelného lektvaru.

Kromě kostýmů si přinesly také zvířata, která v Bradavicích nesměla chybět. A tak jsme tu měli kočky, krysy, pavouka, žáby, jednorožce, sovy. Samozřejmě nechyběla ani živá žába a sova ze školního zookoutku. Děti byly nadšené. Vymýšlely svá vlastní zaklínadla a čarovaly. (Ostatně na čarování se těšily od chvíle, kdy se o projektu dozvěděly a od toho dne také   o přestávkách „čarovaly“.) Na památku si odnesly odznaky svých kolejí.

Kouzelnický den se vydařil a všem se moc líbil.

PhDr. Alena Lonská

Elektronická registrace k zápisu do 1. ročníku, přípravné třídy
Školní poradenské pracoviště
Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní
Ostrovní 300
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty