Co se stalo

Jako již tradičně každý rok v tomto období, tak i letos se děti naší školní družiny mohly těšit z oslav keltského svátku Halloweenu. Řádit jsme začali v pátek 25. 10. odpoledne. Děvčata z devátých tříd si pro své mladší spolužáky přichystala spoustu soutěží, Klárka Čmejlová ze 3. třídy nám přinesla drobné občerstvení v podobě strašidelných netopýřích muffin, a tak nám odpoledne báječně uteklo. Než jsme se nadáli, byla tma a děti se mohly vydat na netrpělivě očekávanou stezku odvahy. Ty bázlivější jí absolvovaly za doprovodu statečných paní učitelek. Do cíle tedy dorazili všichni a na důkaz své statečnosti se zvěčnili na naší podpisové listině. Účastníky pochopitelně neminula zasloužená sladká odměna.

Děkuji všem kolegyním, které se zasloužily o to, že se naše letošní halloweenské řádění opět vydařilo.

Ved.vychovatelka Eva Kabíčková

Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní
Ostrovní 300
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty