Co se stalo

V pátek 18.10. proběhla na naší škole oslava 40 let od jejího založení. Škola byla po celé dopoledne otevřena veřejnosti, a tak se mohli přijít podívat například bývalí studenti a zavzpomínat si na svá školní léta. Ve škole byla také upravena jedna třída tak, aby co nejvíce přípomínala dobu a atmosféru 80.let minulého století, na jejímž konci byla naše škola postavena. V odpoledních hodinách se pak oslava na chvíli přesunula na zahradu školy, kde program zpestřili žáci – bubeníci - ze základní umělecké školy svým nepřeslechnutelným bubenickým výkonem a žáci naší školy, kteří předvedli své skvělé sportovní výkony. Na oslavu byli pozvání take bývalí učitelé, a tak i ti si mohli společně s těmi současnými zavzpomínat na léta své praxe.

Velké poděkování za organizaci celého dne patří panu řediteli a paní zástupkyni, paní školnici a správním zaměstnankyním za výzdobu školy a všem vyučujícím, kteří pomohli s přípravou “retro” třídy a odpoledním programem.

Mgr. Lenka Pizúrová


V letošním školním roce slaví škola výročí 40 let. Zde je náhled do výročních novin, odkaz zde.

Článek ve Zpravodaji města Štětí(listopad 2019, strana 4) odkaz zde.

Video na KTV Štětí:

Škola Online
Školní jídelna

Kontakty

Základní škola Štětí Ostrovní
Ostrovní 300
411 08 Štětí

Telefon
+420 416 812 520
+420 411 130 332
+420 734 245 995

E-mail
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Datová schránka
4WPPDRX

Pověřenec GDPR
Ing. Jiří Tyšer
Tel.: +420 777 220 214
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Všechny kontakty
Prohlášení o přístupnosti
Úvod
Školní jídelna
Škola online
Družina
Poradenství
Co nás čeka
Co se stalo
Dokumenty
Kontakty